Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5