Movies
Ratings
541
ShooterRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
High StrungRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
The Air Up ThereRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0