Movies
Ratings
46
AcceptedRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0