Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0