Series
Ratings
41- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0