Titles you rated
- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
PlanesRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Smurfs 2Rated ★ 4.5