Series
Ratings
101
Princess HoursRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Dr. FrostRated ★ 4.5
JackpotRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.5
Jang Yeong SilRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
BloodRated ★ 1.5
GiantRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0