Movies
Ratings
72
21Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
The Kings of SummerRated ★ 4.0
Lords of DogtownRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
Bad TeacherRated ★ 2.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5