Titles you rated
Vampire FlowerRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 2.0
The DuoRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 2.0
Tantei Gakuen QRated ★ 2.5
Yellow BootsRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Tomorrow VictoryRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 4.0
- I Need a FairyRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5