Movies
Ratings
322
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Promised LandRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5