Movies
Ratings
41
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5