Series
Ratings
100
Big ThingRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0