Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
BirdRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
AnimaleRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5