Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.5
Everybody Say KimchiRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 5.0
The King's FaceRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0