Titles you rated
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5- YG Future Strategy OfficeRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5