Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0