Series
Ratings
40
Wonderful MamaRated ★ 4.0
My Son-In-Law's WomanRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0