Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
DevilRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.0