Titles you rated
 Finding DoryRated ★ 3.5 Finding DoryRated ★ 3.5
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
 Big Hero 6Rated ★ 4.5 Big Hero 6Rated ★ 4.5
 CarolRated ★ 5.0 CarolRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5 Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 4.5 FrozenRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 San AndreasRated ★ 2.0 San AndreasRated ★ 2.0
 Inside OutRated ★ 3.0 Inside OutRated ★ 3.0
 AssassinationRated ★ 2.5 AssassinationRated ★ 2.5
 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 3.0 The AttorneyRated ★ 3.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 3.5 RatatouilleRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 0.5 Inside MenRated ★ 0.5
 Stuart LittleRated ★ 3.0 Stuart LittleRated ★ 3.0
 HarmonyRated ★ 1.5 HarmonyRated ★ 1.5