Series
Ratings
28
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
All InRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0