Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0