Movies
Ratings
541
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Where the Heart IsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
HereRated ★ 3.0
Ghost FriendRated ★ 3.5
The Era of VampiresRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 1.0- HeroRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Doomsday BookRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 3.0