Movies
Ratings
782
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Cage DiveRated ★ 3.0
12 Feet DeepRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
MarrowboneRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5