Titles you rated
HumansRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0- Death ValleyRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.0
- HelixRated ★ 3.5
- VRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5