Movies
Ratings
451
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 2.0
Tower BlockRated ★ 2.0
What Just HappenedRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 2.5