Movies
Ratings
462- Report to the ClassRated ★ 5.0
 My Octopus TeacherRated ★ 4.5 My Octopus TeacherRated ★ 4.5
 Miss SloaneRated ★ 2.5 Miss SloaneRated ★ 2.5
 Now You See Me 2Rated ★ 3.0 Now You See Me 2Rated ★ 3.0
 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
 Basic InstinctRated ★ 4.0 Basic InstinctRated ★ 4.0
 Darkest HourRated ★ 3.5 Darkest HourRated ★ 3.5
 Jerry MaguireRated ★ 4.0 Jerry MaguireRated ★ 4.0
 GhostRated ★ 3.5 GhostRated ★ 3.5
 Memories of MatsukoRated ★ 5.0 Memories of MatsukoRated ★ 5.0
 FlippedRated ★ 3.5 FlippedRated ★ 3.5
 Back to the FutureRated ★ 4.0 Back to the FutureRated ★ 4.0
 Us and ThemRated ★ 4.0 Us and ThemRated ★ 4.0
 Scent of a WomanRated ★ 3.5 Scent of a WomanRated ★ 3.5
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
 Jojo RabbitRated ★ 3.5 Jojo RabbitRated ★ 3.5
 Will You Be ThereRated ★ 3.5 Will You Be ThereRated ★ 3.5
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
 Minority ReportRated ★ 3.5 Minority ReportRated ★ 3.5
 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0