Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5