Movies
Ratings
349
JaneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 1.5
CoralineRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Little Miss SunshineRated ★ 0.5
The Deep Blue SeaRated ★ 1.0
ShineRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
NarratageRated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0