Movies
Ratings
461
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
OasisRated ★ 2.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0