Movies
Ratings
157 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Hunter KillerRated ★ 4.0 Hunter KillerRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 Alien: RomulusRated ★ 4.0 Alien: RomulusRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.0 12.12: THE DAYRated ★ 3.0
 UnderwaterRated ★ 3.0 UnderwaterRated ★ 3.0
 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
 NowhereRated ★ 3.5 NowhereRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 3.0 OppenheimerRated ★ 3.0
 SleepRated ★ 3.0 SleepRated ★ 3.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5