Movies
Ratings
418
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.5
CasperRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Punisher: War ZoneRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0