Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0