Movies
Ratings
24
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
A Day for an AffairRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0