Movies
Ratings
12
WhiplashRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
TessRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Fanny & AlexanderRated ★ 3.5
All That JazzRated ★ 4.0