Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black AdamRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
YojimboRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0