Series
Ratings
93
FargoRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5