Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
ZygoteRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 0.5
FerrariRated ★ 4.0