Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The DelinquentsRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5