Movies
Ratings
560
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
RamsRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 0.5- Message ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 5.0- InsertRated ★ 1.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 1.0
RBGRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0