Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
EverestRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5