Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0