Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.5