Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
MistressRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0