Titles you rated
HyakuemuRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5