Movies
Ratings
176
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
NightfallRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 4.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0