Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5