Series
Ratings
22
Sneaky PeteRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 1.0
SmallvilleRated ★ 1.0
SmallvilleRated ★ 2.0
SmallvilleRated ★ 3.0