Movies
Ratings
345
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Double AgentRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
No Blood No TearsRated ★ 3.0
The AnarchistsRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0