Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
TarantellaRated ★ 2.0
DoodlebugRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 3.5