Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0